سرور بورس چیست؟

به گزارش شبکه تلویزیونی اقتصادایران، بنابراعلام دایرکت فا، سرورهای مجازی بورس برخلاف کامپیوتر و لپ تاپ های شخصی، این سرور ها به صورت ۲۴ ساعته روشن و در دسترس کاربران قرار می گیرد و پشتیبانی این سرورها به صورت کامل توسط دایرکت فا انجام می شود و نصب و راه اندازی این سرور ها تیم فنی دایرکت فا به عهده می گیرد.

سرویس کاربران بعد از خرید این محصول کمتر از ۳۰ ثانیه فعال می شود و مشتریان می توانند به سرور مجازی خود دسترسی داشته باشند.

سرور مجازی بورس یا سرور بورس چیست؟

سرور بورس یکی از مواردی است که میتواند تاثیر بسزایی در انجام معاملات بورسی از خود بجای بگذارد.این نوع سرورها با سیستم عامل ویندوز هستند.

در واقع شما پس از خرید سرور بورس، یک کامپیوتر با سرعت اینترنت بالا و پینگ کمتر از ۱ میلی بر ثانیه خواهید داشت.

همچنین سرور مجازی بورس دایرکت فا دارای مزایایی هستند که در ادامه یه چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد:

دارای اپلیکیشن و نصب بر روی گوشی ها با نسخه اندروید و ios
جای دهی خود در صف اول بورس با استفاده از این نوع سرور
بالاترین سرعت در اینترنت با استفاده از سرور مجازی بورس
این امکان برای کاربران به وجود می آید تا بدون محدودیت در سرعت فایل های مختلف را دانلود کنند.
دسترسی راحت و آسان
قابل استفاده از کامپیوتر، لپ تاپ، انواع گوشی های هوشمند اندروید، آیفون و تبلت و…

بهترین راه برای رسیدن به نتیجه و خرید سهام در بورس:

یکی از رازهای موفق شدن در سرخطی و خرید عرضه اولیه داشتن اینترنت پر سرعت و پینگ زیر ۱ میلی ثانیه می باشد؛ شما با اینترنت های معمولی نمی توانید سرعت اینترنتی برابر ۱۰ هزار مگابیت بر ثانیه داشته باشید یا پینگ زیر ۱ میلی ثانیه.

شما برای داشتن این دو فاکتور باید از سرور مجاز بورس یا سرور بورس استفاده کنید.

هر بازاری یک سری ابزارها و قانون‌ها دارد. آنچه از زمان‌های گذشته تا به الان ثابت مانده است میزان سرعت در معامله است. در گذشته‌ها کاسبان سعی داشتند قبل از طلوع خورشید مغازه خود را آب‌وجارو کنند و جزء اولین نفراتی باشند که بازار و معامله را شروع می‌کنند. در بازار بورس نیز این امر رایج و مرسوم است.

اولین تفاوت بازار بورس زمان حال با گذشته، دسترسی به اینترنت و دنیای دیجیتال است. امروزه سهام‌دارن در کنار یادگیری مهارت و مدیریت بازار به دنبال اینترنت ویژه بورس نیز هستند.

سرور بورس همان ابزاری است که در کنار دیگر قوانین سهام‌دارن را یاری می‌کند که در میان هزاران سهام‌داری که در ساعات اولیه به دنبال خرید و یا فروس سهام خود هستند، قرار بگیرند و با سرعتی که در انجام معامله دارند در صف‌های اول معامله باشند.

به این کار در اصطلاح بازاریان بورس، سرخطی زدن گفته می‌شود. بر این اساس است که حرفه‌ای‌ها یا آن‌هایی که می‌خواهند حرفه‌ای باشند، اقدام به خرید سرور مجازی بورس می‌کند.

نتیجه: شما برای سرخطی زدن در بورس باید از سرور مجازی بورس استفاده کنید و بدون  سرور مجازی بورس سرخطی زدن غیر ممکن خواهد بود. الان می توان گفت که ۹۵ درصد از افرادی که در بورس فعالیت می کنند همگی از سرور مجازی بورس استفاده می کنند و همگی هم پینگ خود را به زیر ۱ میلی ثانیه کاهش داده اند و شما داشتن پینگ ۵۰ میلی ثانیه مطمئن باشید که نتیجه خوبی نخواهید گرفت. هنوز هم وقت هست، همین الان از لینک زیر سفارش سرور مجازی بورس دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

برای خرید سرور بورس لطفا کلیک کنید.

تلفن جهت مشاوره: ۰۳۱۹۱۰۱۰۵۰۷

    برچسب ها