تولید روزانه وانت پادراپلاس به ۷۵ دستگاه در روز رسید

به گزارش شبکه تلویزیونی اقتصادایران،  به نقل از ارتباطات شرکت زامیاد، محمدحسین زیبنده پور در گفت و گویی ضمن اعلام این خبر افزود: این شرکت توانست با عبور از شرایط سخت تولید خودرو در کشور در دوران تحریم، تولید “پادراپلاس” را در پایان مهرماه جاری به رکورد ۷۵ دستگاه در روز برساند.

وی با اشاره به برنامه استراتژیک شرکت زامیاد برای جایگزینی وانت زامیاد Z24، بیان کرد: با توجه به برنامه جایگزینی وانت زامیاد Z24 با وانت پادراپلاس در سال جاری، با وجود تحریم‌های ظالمانه دشمنان، افزایش تولید ۱۰۰ درصدی وانت پادراپلاس تحقق پذیرفت.

قائم مقام اجرایی مدیرعامل شرکت زامیاد، تولید “پادرا پلاس” را مبتنی بر سیاست‌های تعیین شده از سوی مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا و در راستای حفظ و ارتقاء میزان رضایتمندی مشتریان خواند و تاکید کرد: تمرکز بر رعایت استانداردهای تولیدی و به روزرسانی در تجهیزات رفاهی و فنی به منظور جلب نظر و سلائق مشتریان از اهداف تولید این محصول بوده است.

زیبنده پور در مورد میزان داخلی سازی این محصول نیز یادآور شد: مدیریت ارشد شرکت زامیاد همواره بر بومی سازی محصولات تولیدی تاکید داشته‌ است؛ بدین منظور با برنامه ریزی دقیق و توسعه زیرساخت‌ها و تعامل با قطعه سازان، وانت” پادرا پلاس” با توان و دانش نیروهای بومی با بالاترین درصد عمق داخلی سازی تولید و عرضه شده است.

وی، تولید محصولات جدید را گامی مهم در جهت تحقق برنامه‌های توسعه سبد محصول در گروه خودروسازی سایپا عنوان و ابراز امیدواری کرد: با چشم انداز تعیین شده در اجرای پروژه‌های زیربنایی و توسعه‌ای در شرکت زامیاد، شاهد موفقیت‌های بیشتر این شرکت خودروساز تجاری خواهیم بود.

  • منبع : زامیاد
برچسب ها